Cengiz Ehliz

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin sayısı giderek çoğalıyor ve belkide gelecekte alışverişe çıkmak kavramı sadece bir hobi halini alacak. İşte bu geleceği gören isimlerden birisi olan Cengiz Ehliz de özel bir network sistemi ile sanal ticaretin yön verici isimlerinden birisi olmayı hedeflemiş ve bunu büyük miktarda başarmış birisi olarak öne çıkıyor.

Türkiye hedeflerine yönelik açıklamalarında 10 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Cengiz Ehliz, aynı zamanda Dubli Network hedeflerinin 200 milyon kullanıcı olduğunu belirtiyor. Bu rakama oranla düşük gibi düşünülse de Türkiye’de 10 milyon kullanıcıya ulaşmak gerçekten başarılı bir proje diyebiliriz.

Cengiz ehliz kimdir?

cengiz ehliz

cengiz ehliz

Cengiz ehliz hakkında bilgiler vermek istiyorum ve buradan flexkom sistemine ve mantıklı olup olmadığına geçeceğim. Yurt içinde çok fazla aktif olmayan ve yurt dışında çeşitli girişimlerle adından söz ettirmeyi başarmış olan Cengiz Ehliz, Türkiye piyasası için de çeşitli girişimleri ile network ağlarının vazgeçilmez girişimcilerinden birisi olarak öne çıkıyor. Tabi ki bu noktada böylesi girişimlere meraklı kişiler ancak kendisini tanıyabiliyor.

İnternet üzerinde kurulmuş olan projelerin çoğu temelde iki ana kolon üzerine kurulu oluyor. Ya insanların sosyalleşeceği projeler oluşturuyorsunuz ya da insanların ek gelir veya ana gelir oluşturabileceği bir network ağı kurmanız gerekiyor. Bu doğrultuda insanlara kazanç kapısı açacak olan ve güven telkin edebilen network projeleri kendisinden çokça söz ettirebiliyor.

İşte cengiz ehliz tarafından gerçekleştirilen ve insanlara bambaşka bir kazanç modeli ile farklı bir kaynak sağlamayı başarmış bir proje olan Flexkom Network de bu bahsettiğimiz farklı projeler arasında yerini almış durumda.

Temelde bir ürünü al, değerinin çok üstünde satmaya çalış, yeni üye olan kişi de o ürünü çok pahalı bir fiyata satmaya çalışsın gibi mantıksız bir düşünce yok. Bu gibi mantıksızlıklardan çokça uzak durulmuş, bu durum kendisini bariz bir şekilde hissettiriyor.

Bununla birlikte akla gelen ilk soru ise kazanç modeli ya da modelleri nelerdir şeklinde oluyor. Cengiz ehliz tarafından bu konuya yönelik olarak verilmiş olan cevaplardan bir derleme yaparak sizi bilgilendirmeye çalışacağım. Belirtildiği üzere sistem üzerinden kazanç modeli 3 farklı ayak üzerine kurulu.

Flexkom Network projesi içerisinde binlerce satış mağazasının bulunacağı ve bu mağazalar üzerinden ürünlerin satılacağı bir çalışma. Bizim sisteme kazandırdığımız her üye demek onların satışı üzerinden komisyon kazanmamızın ve küçük küçük birikimler ile kazancımızı artırmamıza anlamına geliyor.

Bir diğer olay kendimiz ürün satarak sistem üzerinden bir kazanç elde edebiliyoruz. Burada ticari ruhun gelişmişliği devreye girecektir, yakınınızda bulunan bir firma ile anlaşarak onun ürünlerini satmak isteyebilirsiniz, bu durumda reel ticaretin içerisinde doğrudan yer almış olabilirsiniz.

Bir diğer kazanç modeli de çevrenizdeki firmaları esnaf paketine dahil etmeniz ile oluyor. Sistem yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok satış mağazası ve bu mağazaların ürün satması ile daha da güvenilir ve daha da sağlam hale gelen bir yapıda. Siz de bu network ağında firmaların bir şube açmasını sağlamak şeklinde onları sisteme kayıt edebiliyorsunuz. Sisteme kayıt olan firma herhangi bir kayıt parası ödemiyor. Ürün satışlarında taksit gibi seçenekler sunabilmek adına eğer talebi olursa sanal pos ödemesi yapıyor. Böylece masraf yapmadan yüz binlerce kişiye marka reklamını da yapmış olma fırsatına erişiyor.

Cengiz ehliz tarafından geliştirilmekte olan bu sisteme dair bir de video paylaşarak konuyu tamamlamak istiyorum. Video’da izleyeceğimiz kişi cengiz bey’in kendisidir. Dubli Programına davet edilmiş ikinci Türk olması da bizi gururlandıran noktalardan birisi oldu diyebilirim.

İyi seyirler

Cengiz ehliz video –>

 
Etiketler:

7 Yorum

 1. Ferhat Özgene diyor ki:

  Flexkom Network ile bende bir miktar para kazandım, fazla zamanım yoktu çalışma adına fakat deneme yaptığım süreye göre kazancım güzeldi. Cengiz ehliz bey de saolsun böylesine güzel bir alt yapıyı bize sunmuş.

  Kendisine teşekkür ederiz.

 2. Cengiz ehliz hayranı diyor ki:

  Öncelikle merhaba,

  Cidden cengiz beyi takdir ediyorum, daha önce böyle başarılı kişileri pek tanıma fırsatım olmamıştı. Daha doğrusu Türk birisinin uluslararası arenada bizi temsil ediyor olması, güzel başarılara imza atması gerçekten güzel.

  Video’yu izledikten sonra daha da bi gururlandığımı söyleyebilirim..

 3. Aykut Gülay diyor ki:

  Cengiz Ehliz gerçekten ileriye dönük bir çalışma yapmış ve bir çok gencinde ufkunu genişletmiştir. Kurmuş olduğu Flexkom network ile daha başarılı işlere imza atacağını düşünüyorum. Alt yapısı ve benzeri bir çok çalışması taktir edilecek düzeyde çünkü.

 4. cengiz ehliz ile ilgili bilgi ararken sitenize rastladim, cengiz ehliz hakkinda vermis oldugunuz yararli bilgiler icin tesekkurler…

 5. Furkan Soylan diyor ki:

  Videoyu izledim, cengiz ehliz beyin bahsettiği ahmet isimli arkadaş gerçekten iyi bir rakama ulaşmış. Çok iyi kazançlar elde etmiş.

  web öyle bir yer ki gerçekten, çok iyi kazançlara ulaşabiliyorsunuz.

  Takdir ediyorum gerçekten.

 6. ali baydar diyor ki:

  cengiz ehliz hakkinda daha detayli videolar paylasirsaniz sevinecegim, kendisi ve flexkom hakkindaki detaylar ile ilgili ayrintilara yer vermenizi rica edecegim, tesekkurler

 7. Nerdesiniz reklam bülbülleri…
  Yok şöyle para kazandım böyle kazandım diye buraya reklam yapanlar :)
  Şirket battı, siz soyuldunuz :)

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.