SüperOnline Kota Sorgulama

Ülkemizde bir çok internet hizmeti gibi sınırlı internet erişimi vermekte olanlardan biride süperonlinedir. Süperonline firması sayılı kaliteli firmaların arasında bulunmaktadır.

Süperonline yeni getirmiş olduğu büyük internet kampanyası ile Türkiye’yi salladı adeta. Fiber alt yapı ile internet getirerek min 10 Mbps hız ve max 100Mbps hız veren tek firma desek yeri var. Kalitesi ile bir çok firmadan önce çıkan süperonline firmasının geleceği çok parlak gibi görünüyor. Aynı zamanda yaptığı bir çok kampanya ile müşterilerini kendilerine çekiyor.

Süperonline firması fiber alt yapı sayesinde telefona gerek duyulmayan tek internet. Aynı zamanda verdiği internet hizmetinin ilk 3 ay bedava vererek büyük bir kampanya ile piyasada yerini alıyor.

Bir çok insan kota sorgulama sorunu ile karşılaşmaktadır. Ama gel gelelim nasıl öğreneceklerini bilmektedir. Buradan süperonline resmi sitesine giriniz. Daha sonra müşteri numaranız ve size mesaj olarak gönderilen şifreyi girerek kota sorgulama bölümünü görebilirsiniz.

 

7 Yorum

 1. selim saday diyor ki:

  arkadaşlar superonline girecekseniz sınırsızdan girin .kotalıdan girince benim başımdaki olay ayınson bir haftası kotanız güncellenmiyor.sizde daha kullanbilirim diye daha kullanıyorsunuz.sonra aynı acı hikaye.kotayı aştığınız için acı fatura.superonline belkide gözümüzde çok büyüttük.

 2. levent diyor ki:

  selim arkadaşımıza katılıyoum aynı şey benimde başıma geldi ayın 17 sinde üyeliğimiz doldu 20 tl açtırma parası gitti 31 inde fatura geldi (10gün sonra) 96 tl önceden aşmıyordum ama şimdi…

 3. nazlı sertkaya diyor ki:

  size birşey deyimmi süperonline tercih etmeyin ben yüksek hızda internet kullanıyorum yüksek hızda fatura geliyor her girdiğimde mesaj geliyor şöyle yaazıyor kotayı aştınız ek tutar …….. fln :(

 4. Gökmen diyor ki:

  Arkadaşlar süperonline kota kısa sürede dolmakta kota aşımı takibi konusunda sorun yaşanıyor bakılan tarihle kesim tarihi arasında oluşan zaman farklığından dolayı her ay kota aşımına marus kalıyoruz .

 5. rıdvan diyor ki:

  superonline kota nasıl örenebiliriz.resmi siteden çalışmıyor

 6. Süperonline ın kotasız paketide mi varmış….?
  hep dalavere hep üçkağıt.. hiç kotasız tarifesi yok inanmayın. en son kotamı aşmadığım halde internetim kesildi (1mb a düştü) nedenini sorduğumdaysa da upload hakkını bitirmişsin dediler. adamlar uploada da sınırlama getirmişler.. dünyanın hiç biryerinden internetin zenginleşmesi için uploada sınır getirmezler.. bu dolandırıcılar hiç bir yerde yazmamalarına karşın uploda da sınrı getirmişler… ben size hiç önermiyorum süperonline nı. süperonline a geçmek pişmanlıktır..

 7. Mustafa diyor ki:

  Hilmi kardeşimiz haklıdır superonline geçmeyın ttnet’in gözünü seveyim daha ayın 10’u ve net hızım 1mb 50gb hız alanı koymuşlar ve ben bunu yeni farkettim 24 ay taahhüt bide.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.