Turkcell 3G Wınn

Telekomunikasyon sektöründe cep telefonu hatları olarak sektörün en büyük firmaları arasında yer alan Turkcell, elbette ki 3G sektöründe de öncü olmayı ihmal etmemiş görünüyor.

Turkcell hizmetleri arasında yer alan Turkcell 3g, bilgisayarlarımızdan istediğimiz yerde olmasa da 3g hattının çektiği yerlerde internete daha hızlı girmemizi sağlıyor.

turkcell 3g wınn

turkcell 3g wınn

Şunu unutmamak gerekiyor ki 3G teknolojisi bilgisayardan internet erişimi konusunda ve telefondan internete girmek hususunda birçok kolaylığı ve fiyat konusunda indirimi de yanında getirdi. 3G kampanyaları her ne kadar yapılıyor olsa da henüz tam anlamıyla ucuz internet kullanımı konusunda istediğimiz aşamayı kat edebilmiş değiliz.

Bu yazımda 3G erişimi konusunda ben de Turkcell firmasını tercih ettiğimi belirtmeliyim ve Turkcell 3g winn modem konusunda deneyimlerimi 5sey.com ailesi ile paylaşmak istedim.

İlk aldığım zamanlar Turkcell internet bağlantı hızı gerçekten çok iyi bir seviyede olsa da zamanla hattın çok yavaşladığını ve içerisinde flash olmayan bir siteyi dahi bir dakikaya yakın bir sürede açtığını söylemek durumundayım. Turkcell TİM yetkilileri bu sorunun cihazdan kaynaklanmadığını ve genel bir sorun olduğunu belirttiğine göre hatalarını kabul etmiş sayılıyorlar.

Her ne kadar 2 yıllık sözleşme imzalamış olsak da yavaş internet kullanımı hiç de hoşumuza giden bir durum değil açıkcası. Sonrasında dikkatimi çeken noktalardan bir tanesi de turkcell 3g fatura dönemi geçtiği andan itibaren ücreti ödememiş iseniz internet bağlantınızın kesiliyor olması. Yani bir sonraki ay kesinlikle beklenmiyor…

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.